תדלוק ממוחשב

פזומט. אין צי רכב שהוא קטן בשבילנו. או גדול עלינו...

פזומט מעניק הרבה יותר

יותר תחנות תדלוק:

רק עם פזומט אתה נהנה מפריסת תחנות התדלוק הארצית הגדולה והרחבה ביותר של פז. למעלה מ- 270 תחנות פרוסות לנוחיותך בכל צירי התנועה המרכזיים ובכל הערים במדינה. היתרונות עבורך ברורים ומשמעותיים: זמינות ונוחות מרביים, חיסכון בהוצאות רכישת הדלקים וכמובן חיסכון בזמן.

יותר פתרונות תדלוק:

פזומט מאפשרת לך להתאים לעצמך את פתרון ואמצעי התדלוק הנוח והמשתלם ביותר עבור חברתך: התקן פזומט, כרטיס פזומט ארצי, כרטיס תחנה, כרטיסי cashפז.

 

לקריאה נוספת על פזומט לציי רכב לחץ כאן

לקריאה נוספת על פזומט לעסקים קטנים לחץ כאן

 

פתרונות התדלוק

 

תמונה להמחשה

התקן פזומט:    

חיישן המוצמד לפיית התדלוק ברכב, המאפשר, בעת תדלוק בתחנות פז, זיהוי אוטומטי של הרכב ושל סוג הדלק המתאים לו. את התקן פזומט ניתן לחבר גם לספידומטר ולקבל תמונה מלאה ומעודכנת של תדלוק הרכב: מהי צריכת הדלק של הרכב ביחס למרחק שהוא עובר ובכמה מסתכמות הוצאות התדלוק. התקן פזומט הופך את התדלוק לפעולה מהירה וחסכונית. אין צורך לחכות למלאן או לחשבונית. פשוט מתדלקים ונוסעים ואת החשבון משלמים בפעם אחת, בסוף החודש, בהתאם לקבלת דו"ח תדלוקים מדויק ומפורט. 

תמונה להמחשה

כרטיס פזומט ארצי:    

כרטיס תדלוק אישי עם פס מגנטי שבו מוצפן מספר הרכב המורשה לתדלק באמצעות הכרטיס - בכל תחנות פז ברחבי הארץ. כרטיס פזומט ארצי אינו ניתן להעברה מרכב לרכב. כך תוודא שעובדיך משתמשים בו אך ורק לרכב החברה שעליו הם מורשים לנהוג. התשלום עבור התדלוקים מתבצע במרוכז, בסוף כל חודש, במקביל לקבלת דו"ח רכישות מפורט.

תמונה להמחשה

כרטיס תחנה:     

כרטיס תדלוק אישי בעל פס מגנטי שעליו מוטבע מספר הרכב* המורשה לתדלק באמצעות הכרטיס בתחנת פז אחת - לפי בחירתך. כרטיס תחנה אינו ניתן להעברה מרכב לרכב וניתן להשתמש בו בעת התדלוק בתחנת פז אחת, אותה ניתן לבחור מבין למעלה מ- 270 תחנות פז ברחבי הארץ. גם עם כרטיס תחנה התשלום מתבצע במרוכז, בסוף כל חודש, עם קבלת דו"ח רכישות מפורט.
* ניתן להזמין כרטיס תחנה מאסטר המאפשר רכישות דלקים ללא הגבלה למספר רכב מסויים.

תמונה להמחשה

Cashפז:

כרטיס בערך כספי נקוב לתדלוק ולרכישת מוצרים בתחנות פז. cashפז מעניק לך שליטה בהוצאות הרכבים זמניים וחוסך את הצורך בהחזרי נסיעות ותדלוק מקופה קטנה. פעם בחודש תקבל דו"ח הוצאות מפורט על רכישות בכרטיס ותהנה מתנאי תשלום מועדפים. ניתן להדפיס את לוגו החברה על הכרטיס ולהעניקו כתמריץ או הטבה לעובדים וללקוחות נבחרים.