אחריות תאגידית בפז

דו"ח אחריות תאגידית ESG

קבוצת פז פוגשת על בסיס יום-יומי כמעט כל אזרח בישראל במתחמי התדלוק והטעינה החשמלית שלה הפרוסים ברחבי הארץ, ברשתות קמעונאות המזון ובנכסי הנדל"ן בהם היא מחזיקה, וכשהיא מספקת ללקוחותיה שמנים, גפ"מ, חשמל, מוצרי איטום ועוד. כקבוצה הרואה עצמה כתאגיד מוביל, וככזו הפעילה במשק הישראלי מזה למעלה ממאה שנים, פז חשה אחריות ומחוייבות לחברה הישראלית להמשיך ולהצדיק את האמון שניתן בה. פז משקיעה מאמצים להפוך את האחריות התאגידית לערך מוביל בפעילותה, וככל שהיא מרחיבה את תחומי פעילותה כך גדלה מחוייבותה להוסיף ולשים לב לדברים הקטנים שהופכים ארגון טוב לארגון שמוביל באחריות. כקבוצה, פז רואה עצמה מחויבת לשינוי, צמיחה, להצבת יעדים ולניהול בראייה ארוכת טווח, וכזו המיישמת את עקרונות האחריות התאגידית. פז בטוחה, שקידום המחויבות לאחריות תאגידית ויישומה בפועל תתרום לה כקבוצה, תשפר את ממשקיה השונים עם עובדיה, הקהילות בהן היא פועלת, לקוחותיה, ספקיה, בעלי מניותיה ויתר מחזיקי העניין שלה – ובמיוחד עם הסביבה.

דו"ח אחריות תאגידית ESG

נגישות

בישראל חיים למעלה מ-500,000 איש בעלי מוגבלויות, הזקוקים להתאמות נגישות כדי שיוכלו להשתלב באופן שווה בחברהמאז שנת 2005 פועלת פז להנגיש את התחנות ומתחמי התדלוק שלה לבעלי מוגבלות, ועד כה הונגשו כ-150 תחנות, בתהליך שלווה על ידי יועצי הנגשה ועמותת "נגישות ישראל".

לחץ כאן לקריאה נוספת

איכות סביבה ובטיחות- קווי מדיניות

העיסוק בתחום הנפט והגז כרוך בסיכון לפגיעה בגוף ובנפש ולמפגעים סביבתיים לאיכות האוויר, לאיכות הקרקע ולאיכות מי התהום, שהם משאב חיוני במדינת ישראל. לפיכך, מחויבת קבוצת פז להתמודדות יומיומית הן בתחום הבטיחות והן בתחום איכות הסביבה.

לחץ כאן לקריאה נוספת

מעורבות חברתית

קבוצת פז מחויבת לאחריות חברתית וסביבתית, המבטאת את פעילות הארגון להשאת רווחים בדרך אחראית. פז פועלת הן מתוך דאגה לקהילה הרחבה שבתוכה היא פועלת, והן מתוך אחריות סביבתית המבקשת לצמצם את נזקי הסביבה.

לחץ כאן לקריאה נוספת

הקוד האתי

כחברה מובילה בתחומה, המחויבת לאחריות חברתית וסביבתית בכל אחד מתחומי פעילותה, ניסחנו  בקבוצת פז את הקוד האתי. הקוד האתי מבטא אמות מידה וכללי התנהגות המשקפים את החזון והערכים שעליהם מושתתת פז ובונה את הבסיס לניהול כל עסקינו, מתוך שמירה על עקרונות החוק, המוסר והאתיקה העסקית.

לחץ כאן לקריאה נוספת

גן שעשועים