אחריות תאגידית בפז

בקבוצת פז מאמינים כי גוף עסקי הפועל בקהילה מחויב לתרום ממשאביו לקידום הקהילה, לשמירה על האינטרסים שלה ולשיפור תנאי החיים של חבריה

פז, כחברת האנרגיה הגדולה והמשפיעה בישראל, דוגלת בתפיסה שחברה נמדדת גם על סמך האחריות שהיא מגלה כלפי הקהילה, ועל כן רואה את עצמה כמי שמחויבת לציבור ופועלת למענו בכמה מישורים מקבילים: שמירה על איכות הסביבה, קידום אורח חיים בריא ורווחת הקהילה.

בנוסף, קבוצת פז ניסחה ומחויבת לקוד אתי, המבטא אמות מידה וכללי התנהגות המשקפים את החזון והערכים שעליהם מושתתת החברה.

נגישות

בישראל חיים למעלה מ-500,000 איש בעלי מוגבלויות, הזקוקים להתאמות נגישות כדי שיוכלו להשתלב באופן שווה בחברהמאז שנת 2005 פועלת פז להנגיש את התחנות ומתחמי התדלוק שלה לבעלי מוגבלות, ועד כה הונגשו כ-150 תחנות, בתהליך שלווה על ידי יועצי הנגשה ועמותת "נגישות ישראל".

לחץ כאן לקריאה נוספת

איכות סביבה ובטיחות- קווי מדיניות

העיסוק בתחום הנפט והגז כרוך בסיכון לפגיעה בגוף ובנפש ולמפגעים סביבתיים לאיכות האוויר, לאיכות הקרקע ולאיכות מי התהום, שהם משאב חיוני במדינת ישראל. לפיכך, מחויבת קבוצת פז להתמודדות יומיומית הן בתחום הבטיחות והן בתחום איכות הסביבה.

לחץ כאן לקריאה נוספת

מעורבות חברתית

קבוצת פז מחויבת לאחריות חברתית וסביבתית, המבטאת את פעילות הארגון להשאת רווחים בדרך אחראית. פז פועלת הן מתוך דאגה לקהילה הרחבה שבתוכה היא פועלת, והן מתוך אחריות סביבתית המבקשת לצמצם את נזקי הסביבה.

לחץ כאן לקריאה נוספת

הקוד האתי

כחברה מובילה בתחומה, המחויבת לאחריות חברתית וסביבתית בכל אחד מתחומי פעילותה, ניסחנו  בקבוצת פז את הקוד האתי. הקוד האתי מבטא אמות מידה וכללי התנהגות המשקפים את החזון והערכים שעליהם מושתתת פז ובונה את הבסיס לניהול כל עסקינו, מתוך שמירה על עקרונות החוק, המוסר והאתיקה העסקית.

לחץ כאן לקריאה נוספת

גן שעשועים