פזגז

פזגז היא חברת הגז הגדולה בישראל, והיא מחזיקה בכ– 28% מכלל אספקת הגז בישראל. פזגז נוסדה בשנת 1935, ומאז ומעולם שמה לה למטרה להוביל את משק הגז בישראל.

החברה מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים: אספקת גז במיכלים בגדלים שונים לבתים פרטיים ולבנייני מגורים; הסבת מערכות גז בבניינים ישנים למערכות גז מרכזיות, מודרניות ובטוחות; חיבור שכונות שלמות לצוברים תת קרקעיים ושיווק מערכות הפועלות על גז בישול לחימום ולצרכים נוספים; התקנת מערכות לאספקת מים חמים המופעלות בגז, התקנת מייבשי כביסה המופעלים בגז והתקנת מערכות הסקה לבתים פרטיים ודירות בבתים משותפים.

 

תמונה להמחשה

על לקוחותיה העיקריים של פזגז נמנים לקוחות מוסדיים ועסקיים ממגוון ענפים, כגון: תעשיה, חקלאות, עסקים קטנים (מסעדות, מכבסות וכו') וכן, לקוחות פרטיים המהווים בעיקר לקוחות ביתיים, הצורכים גפ"מ לבישול וחימום. בשנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה בתחומי התעשייה והמלונאות ובמגזר המסחרי. בעיקר עסקה החברה בהסבה של חומרי גלם מדלקים ניגרים לגז, ובהחדרת מכשירים חדשים ומערכות גז נלוות לשוק הגז. פיתוח נוסף נעשה בתחום השימוש בגז להנעת רכב ושימושים חדשניים בתחומי התעשייה, החקלאות ועוד.

 

פזגז מצעידה את המהפכה הירוקה בתעשייה הישראלית – מעבר לשימוש באנרגיית גז נקייה וידידותית לסביבה. פזגז מובילה את החדשנות והבטיחות בעולם הגז בישראל גם באמצעות המכללה הטכנית לאנרגיה ובטיחות. המכללה כוללת מעבדות משוכללות לטיפול במכשירי גז, קורסים מקצועיים בפיקוח משרד התמ"ת, מכשירים לבדיקות איכות הגז ואולמות הדרכה מתקדמים. המכללה מכשירה את דור העתיד של טכנאי הגז עבור כלל חברות הגז בישראל ומרעננת את תורת הגז לכל העוסקים במקצוע.

 

לאתר פזגז לחץ כאן