ניהול תחנת פז

ניהול מתחם קמעונאי

כמי ששמה לעצמה למטרה להיות הרשת המובילה בישראל בניהול איכותי של מוצרים ובתודעת שירות ואמינות גבוהות, מפעילה פז שיטה ייחודית בניהול תחנות תדלוק ומתחמים קמעונאיים, המאפשרת חלוקת אחריות ברורה בין פז לבין מנהל התחנה או המתחם.

מהי שיטת "אגורות-ליטר"?

על פי שיטת "אגורות-ליטר", המופעלת על ידי חברות הדלק הגדולות בעולם, מנהל התחנה או המתחם הקמעונאי פועל כעצמאי ואינו עובד החברה. תפעול מכירת המוצרים במתחם וכן העסקה וניהול של כוח האדם הם בתחומי אחריותו, ועליו לעשותם תוך הקפדה על סטנדרטים של תפעול ורמת שירות מוסכמים.

המפתח להצלחתו של מנהל המתחם יהיו מיומנות הניהול שלו ויכולתו להניע את צוות העובדים.  מטרתו העיקרית של מנהל המתחם היא להגדיל ככל האפשר את מכירות המתחם ואת הכנסותיו, כך שבניכוי הוצאותיו יהיו רווחיו גבוהים ככל האפשר.

כעצמאי, הכנסותיו מורכבות מעמלת ניהול המשולמת לו בעבור ניהול המתחם וממכירת מוצרי פז בו. עמלותיו מורכבות ממספר אגורות לכל ליטר דלק שנמכר - ומכאן שם השיטה – וכן מאחוזים ממכירת מוצרים נלווים.

איך מתחלקת האחריות?

המנהל אחראי על ניהול התחנה או המתחם, הנעת צוות העובדים ומתן שירות ברמה גבוהה, וכן על הוצאות המתחם – עיקרן בכוח האדם המועסק על ידו, והשאר הוצאות תפעול יומיומי כמו ביטוח, הנהלת חשבונות, תקשורת, חומרי ניקוי וקופה קטנה.
פז מצידה אחראית על אספקת מלאי המוצרים, מימון המלאי, הנחיות תפעול ותמיכה תפעולית נדרשת, אחזקה, כל פעילות קידום המכירות והשיווק וההנחות ללקוחות, וכל מהלך הנדרש לעמידה בתחרות ולהעלאת רמת המכירות.

את מי אנחנו מחפשים?

אם את/ה צעיר/ה ברוחך, "רעב/ה" לאתגרים והצלחות, בעל/ת ניסיון בתחום הקמעונאות, ניהול והנעה של צוות עובדים, בעל/ת יוזמה, יכולת עבודה בלתי שגרתית בסביבת עבודה אינטנסיבית, ואם את/ה מעוניין/ת לנהל עסק כעצמאי/ת – מקומך איתנו!

הגשת מועמדות לניהול תחנת פז לשליחת קורות חיים יש למלא את הפרטים הבאים: השדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה